? WIZUALIZACJA
  • Kreujemy wizerunek wydarzenia.

Na potrzeby każdego wydarzenia opracowujemy spójną szatę graficzną dla wszelkich materiałów służących uczestnikom. Kompleksowo zaprojektowane identyfikatory, certyfikaty, zaproszenia, plakaty, program, streszczenia i strona wizualna to ważny element ułatwiający marketing. Wizerunek spotkania jest ważnym elementem promocyjnym.

  • Oferujemy kompleksowe rozwiązania ekspozycji wizualnej.

Staramy się aby poszczególne elementy ekspozycji wizualnej zostały tak opracowane by były zgodne z problematyką i pożądanym wizerunkiem wydarzenia oraz stanowiły narzędzie spójne i utożsamiające się z założeniami skutecznej i efektywnej reklamy. Wierzymy, że dobra wizualizacja kreuje pozytywną atmosferę.

  • Przygotowujemy plany zagospodarowania powierzchni i organizujemy wystawę firm.

Przygotowujemy techniczną aranżację wystawy w szczególny sposób dbając o staranne rozplanowanie dostępnej powierzchni. Prowadzimy akwizycję wystawców i koordynujemy prace nadzoru technicznego. Dokonujemy rejestracji budowy tymczasowej w przypadku przystosowywania hal namiotowych na wystawę towarzyszącą. Prowadzimy działalność wystawienniczą oferując klientom autorskie projekty stoisk.

  • Realizujemy działalność wydawniczą.

Umożliwiamy druk publikacji naukowych.
Przygotowujemy do druku i drukujemy streszczenia wykładów.
Drukujemy wszystkie materiały dla uczestnika.

Nasi Klienci:

Copyright © 2013 Unisono realization: Webisem